Yangın Tesisatı Proje Taahhüt Bakım Onarım. - Nastek Mühendislik

Mekanik Elektrik ve Endüstriyel
EN | RU

İçeriğe git
Sulu Söndürme
Yangın Dolabı Spring Hidrant
Köpüklü Söndürme
AFFF AR FFFP
Gazlı Söndürme
FM200 CO2 NAFSIII
Yanmadan tedbir alalım.
SULU SÖNDÜRME
Sulu Sprinkler söndürme (spring-dolap-hidrant) sistemleri, yangının söndürülmesi bakımından en çok tercih edilen sistemlerdir. Mahal özellikleri esasları elverdiği sürece, sulu yangın söndürme sistemleri yangının söndürülmesinde en etkili sistemlerin başında gelmektedir.
KÖPÜKLÜ SÖNDÜRME
Köpüklü söndürme sistemleri otomatik veya manuel olarak dizayn edilir. Köpük, genel olarak, köpüklü sprinkler sistemi, köpüklü yangın dolapları, tank söndürme sistemi, köpüklü monitör sistemi, köpük jeneratörü gibi söndürme sistemlerinde kullanılır.
GAZLI SÖNDÜRME
Gazlı (FM200-CO2-NAFS3) söndürme, hem ortamın sıcaklığını düşürerek hem de ortamdaki oksijen miktarını yanma sınırının altına indirerek yangını söndürmektedir. Uygulandıkları alanlara zarar vermedikleri ve esnek kullanım sundukları için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Tüm Markalarda Özel Servis (bakım onarım - periyodik kontrol) Hizmeti Veriyoruz
YANGIN İHBAR SİSTEMİ
Akıllı yangın algılama ve alarm sistemleri, yangının nerede çıktığını noktasal olarak bildirebilmektedir. Optik duman dedektörleri, ışın tipi duman dedektörleri, sıcaklık ve multisensör dedektörler yangını hızlı ve etkin bir şekilde algılayarak olası bir tehlikenin önüne geçebilmektedir.
YANGIN KAPISI
Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanların dışarıya en hızlı biçimde tahliyesini sağlayan kapıya verilen isimdir. Duman sızdırmamaları ve yangına dayanıklı olma özellikleri ile yangın esnasında insanların dumandan boğulma ve zehirlenmelerini önler.
YANGIN MERDİVENİ
Yangın merdiveni, yangında insanların hızlı bir ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansızlaşır. Bu durumda alternatif kaçış yolları can kayıplarının önlenmesinde kilit rol üstelenmektedir.
Yeraltı Hatları
HDPE Boru Uygulamaları
Bakım Onarım
Periyodik Kontrol
Süpervizörlük
Devreye Alma ve Eğitim
Faaliyet Alanlarımız
Konut - Rezidans
AVM - Mağaza
Hotel - Yurt
Fabrika - Sanayi
Tel : 0380 514 8698
Copyright 2020 © CENGİZ WEB DESIGN
Cep : 0535 785 1634
İçeriğe dön